O BCM

Podnikateľské centrum Business Centrum Moldavská spĺňa nadštandardné kritéria pre kancelárske a obchodné priestory A+ biznis kategórie. Nachádza sa na Moldavskej ceste 10/ B v Košiciach v bezprostrednej blízkosti historického centra mesta, s ideálnou polohou z hľadiska dopravnej dostupnosti , či už pri využití osobnej alebo verejnej hromadnej dopravy.

Administratívna budova BCM je výnimočná predovšetkým svojim architektonickým riešením s krásnymi výhľadmi na historické centrum mesta Košice. Budova získala cenu Zväzu stavebných podnikateľov Slovenska za vysokú kvalitu stavebnej realizácie v súťaži Stavba roka 2013. Je držiteľom energetického certifikátu budovy A.

BCM je 10 podlažná budova s deviatimi nadzemnými podlažiami  kancelárskych a obchodných priestorov a  jedným podzemným podlažím pre účely  garážového státia a skladovacích priestorov.

Celková prenajímateľná plocha predstavuje 8 352 m2.

V rámci podnikateľského centra sú k dispozícii parkovacie plochy na priľahlom pozemku , vonkajšie stojany na bicykle ako aj priestor na bezpečné odkladanie bicyklov v uzatvorenej garáži. 

Súčasťou areálu BCM sú od nabíjacie stanice pre elektroskútre a elektromobily.

Strážna a bezpečnostná služba 24/7
2 osobné výťahy, 1 nákladný výťah
Prístup pre vozíčkarov
160 vonkajších parkovacích miest
35 vnútorných parkovacích miest
Parkovanie pre návštevy
Zabezpečené stojany pre bicykle
Celkový kancelársky priestor na prenájom: 7200 m²
Celkom nadzemných podlaží: 9
Recepcia, reštaurácia, kaviareň a knižnica na prízemí
Kancelárske priestory na 7 poschodiach
2 luxusné apartmány na 9. poschodí
1 podzemné parkovisko so skladovými priestormi