O BCM

Podnikateľské centrum Business Centrum Moldavská spĺňa nadštandardné kritéria pre kancelárske a obchodné priestory A+ biznis kategórie. Nachádza sa na Moldavskej ceste 10/ B v Košiciach v bezprostrednej blízkosti historického centra mesta, s ideálnou polohou z hľadiska dopravnej dostupnosti, či už pri využití osobnej alebo verejnej hromadnej dopravy.
Strážna a bezpečnostná služba 24/7
2 osobné výťahy, 1 nákladný výťah
Prístup pre vozíčkarov
160 vonkajších parkovacích miest
35 vnútorných parkovacích miest
Parkovanie pre návštevy
Zabezpečené stojany pre bicykle

O BUDOVE

Business Center Moldavská je inteligentná budova s klimatizáciou, nezávislou reguláciou teploty, modernými IT systémami, ktorú umožnia zefektívniť a ochrániť Vaše podnikanie. Na prízemí sa nachádza priestranná vstupná hala s  recepciou a 24 hodinovou službou denne , kaviareň vhodná na obchodné stretnutia s klientmi , reštaurácia, ktorá pohodlne a bezproblémovo vyriešiť stravovanie Vašich zamestnancov , ako aj štýlová čitáreň s ponukou bezplatnej výpožičky kníh pre našich nájomcov.

PONUKA NA PRENÁJOM

Kancelárske priestory BCM sú určené na prenájom pre veľké spoločnosti s možnosťou využitia open space a modelovania priestorov podľa požiadaviek nájomcov ako aj  podľa najnovších trendov v oblasti vytvárania optimálneho pracovného prostredia pre zamestnancov nájomcov.

GALÉRIA

LOKALIZÁCIA

Košice Letisko 7km
Centrum 2,6km
Železničná a autobusová stanica 3km
Čerpacia stanica 1km
Lekáreň 200m

APARTMÁNY NA PRENÁJOM

Luxusné apartmány na IX. NP,
Na IX. Nadzemnom podlaží business centra sa nachádzajú dva luxusné apartmány s výhľadom na centrum mesta i celé okolie Košíc.

Každý apartmán s rozlohou 300 m2 je nadštandardne vybavený – hala s jedálňou a kuchyňou, 4 spálne 2 kúpelne ako aj 2 samostatné terasy s rozlohou 195 m2.

Súčasťou je i rokovacia miestnosť na IX. podlaží .

BCM - Business Center Moldavská a.s. Košice
Moldavská cesta 10/B
040 11 Košice
Slovakia
Ing. Andrea Valušová
+421 911 685 502
valusova@bcmoldavska.sk